Hızlı Erişim

(27.05.2018) ÇANAKKALE 1915 KÖPRÜSÜNDE GÖREV ALMA GURURU

Çanakkale de inşasına başlanan dünyanın en uzun asma köprüsü ünvanı nı alan 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ kule keson temellerinde sızdırmazlık kontrol ve bakım işi için kullanılacak asma iskeleler montaj edildi.

 Türkiye ve Ortadoğuda her geçen gün artan müşteri pörtföyümüzle kendimizi dahada geliştiriyor, müşterilerimize sorunsuz makina teslimatları yapıyoruz. 

Çanakkale boğazı köprü geçişi gibi mega bir projede görev almak firmamızı ayrıca gururlandırmıştır. Firmamız ergonomik makina tasarımlarıyla kendini geliştirmekte ve mega projelerde görev almaya devam etmektedir.

Tamamlandığında "dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü" unvanını alacak, renkleri, figürleri ve diğer özellikleriyle "simgelerin köprüsü" olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün Asya yakasındaki Lapseki ilçesinde yer alacak kule kesonu, suya batırıldı.

Gelibolu ilçesi Sütlüce ve Lapseki ilçesi Şekerkaya mevkileri arasında inşası süren 1915 Çanakkale Köprüsü'nün ıslak havuzdaki kule kesonlarında, çelik şaft montajı çalışmaları sona erdi.

Paylaş:  Facebook Twitter Google
Foto Galeri Ana Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız

Diğerleri