Hızlı Erişim

Firma Profili

2S MAKİNA DIŞ CEPHE PLATFORM VE ASILI ERİŞİM SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ Cephe Ulaşım Sistemleri Hafif İnşaat Makineleri üreten ve geliştiren ve müşteri özel projelerine çözümler sunup hayata geçirmektedir. ,ulaşım bakımından Mersin limanına 45 km Adana hava alanına 20km D400 karayolu bitişiğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
 
2S Makina; Dış cephe temizlik sistemleri,bina bakım makineleri, elektrikli asma iskele, makaslı yükselticiler, yük ve personel asansörleri, özel üretim platformlar  üretim, satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.
 
Standart makinelerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda, özel proje ve makineler üretmektedir.
 
2S Makina, üretmiş olduğu tüm makine ve yedek parçalarını, hammadde aşamasından teslim anına kadar sıkı test ve kontrollerden geçirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
 
Tüm makine ve yedek parçalar analiz proğramlarına dayanarak üretilmekte ve büyük bir titizlikle üretimin her aşamasında düzenli kalite kontrolü yapılmaktadır.
 
2S Makina; dinamik, genç ve uzman teknik kadrosu, sürekli kendisini geliştiren yapısı, kapasiteli makine parkuru ile hizmet vermektedir.
 
Gelişen sanayi’ nin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makine üretimini hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini ve insan güvenliğini esas ilke edinerek üretimine hızla devam etmektedir.

Paylaş:  Facebook Twitter Google

Diğerleri